אודות

 

בחנות כזאת עוד לא היית

 
ישמחתני מעלה את הסטנדרט בקריית-גת ובכלל. השקענו בחנות את כל הלב והנשמה, כדי שתרגיש כמו מלך. המקום מעוצב מדהים, תמיד מבריק ובקיצור: רמה גבוהה! אצלנו השירות הוא חלק מהחוויה – כשאתה מגיע לבחור חליפה, אנחנו לא שקועים בסמארטפון או נמצאים מאחורה "במחסן" בזמן שאתה תוהה מאיפה להתחיל. אנחנו איתך, ולא מתעסקים בשום דבר אחר.
 

יש לך שתי אפשרויות:

 
  • לעצב חליפה ייחודית בהתאמה אישית – ראית חליפה באיזה סרט ואמרת לעצמך "אני חייב כזאת"? אשתך לעתיד יודעת ב-ד-י-ו-ק מה מחמיא לך? נעצב לך חליפת חתן מיוחדת לפי הצבע, המידה והסגנון שאתה רוצה.

  • להרכיב חליפה מתוך המבחר בחנות – לא תמיד צריך להמציא את הגלגל. יש בחנות כל-כך הרבה חליפות שוות, ובטוח תוכל להרכיב מההיצע הקיים לוק שתרגיש איתו נוח. אם אתה חובב מותגים, תמצאו אצלנו את באמוס סקוור, דניאל וולדנה, אלה קולקשיין, בליני ועוד – הכול במחירים הגיוניים לגמרי.
 

מי אמר שגברים מבולגנים?!

 
אנחנו בוחרים בקפידה כל מה שעולה על המדפים ולא רוצים שתפספס כלום. בגלל זה אצלנו כל הפריטים מסודרים כמו חיילים: לפי צבעים, לפי מידות ולפי סוגים. ככה תוכל למצוא בדיוק מה שאתה רוצה וצריך, בלי ללכת לאיבוד ועם הרבה סדר בעיניים. חליפה? יש. נעליים? יש. עניבה. יש. חגורה? יש. יאללה, לחופה!
 

להתחיל את היום כמו VIP

 
החתנים של ישמחתני נהנים יותר! בכל ביקור נציע לך דרינק משובח ובבוקר האירוע תוכל להתפנק עם ארוחת בוקר שווה לך ולמלווה. זה לא הכול: החנות שלנו ממוקמת בסמוך למתחם חדר כושר וספא, ואתה יכול לרכוש חבילת ספא + ג'קוזי + חדר כושר במחיר ששמור רק לגברים של ישמחתני.
 

תביא איתך את כל הפמליה

 
חתן אמיתי דואג שגם החברים והגברים במשפחה יראו טוב בחתונת השנה. אחרי שאתה נסגר על חליפה, שלח אלינו את אבא, האחים הגדולים, האחים הקטנים והמלווים (גם מהצד של אשתך, כי עכשיו אתה רשמית חלק מהמשפחה). המבחר בחנות כולל בגדי ערב לנוער, מיני חליפות לתינוקות ובגדים במידות גדולות. כולם יצאו עם לוק של סלבס.
 

מוכן לצאת לדרך? בוא לבקר. יש שאלה? תתקשר 053-9365956. מחכים לך!
 
 
 
חליפות חתן בקריית גת
 
 

ישמחתני במבצע הכול כלול:

 
נעליים + פפיון + חולצה + חגורה
במחיר מיוחד!

 
פרטים בחנות
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
בואו לבקר
אותנו
 
 
 
 
 
 
כתובת: הרימון 70, קריית גת
 
 
מפה